התקשרו עכשיו:  03-7778191

טיפול בגרייה מגנטית

טיפול בגרייה מגנטית מתבצע בקליניקה ולא דורש אישפוז או טיפול בבית-חולים.

תאמו פגישת ייעוץ

הטיפול המקובל לדיכאון קליני הינו טיפול תרופתי וטיפול רגשי

למרות הטיפולים, אחוז לא מבוטל של חולים לא מגיבים מספיק טוב וסובלים מ"דיכאון עמיד לטיפול"

טיפולים של גריה מוחית (גרייה חשמלית או ECT, וגרייה מגנטית או TMS) יכולים לסייע לחולים הסובלים מדיכאון עמיד

הטיפול בגרייה מגנטית (טיפול בקסדה המגנטית) אינו פולשני. בזמן הטיפול מצמידים סליל אלקטרומגנטי לראש ומעבירים דרכו גלים מגנטים שמטרתם להגביר את הפעילות של תאי המוח, הטיפול בגרייה מגנטית מסייע להבראה של הדיכאון העמיד וכמו כן לאי הישנותה של המחלה.

 

הטיפול בגרייה מגנטית בפסיכיאטריה החל בשנת 1996. בשנים 2010 ו-2012 אושר השימוש בגרייה מגנטית למוח (ע"י טיפול בגרייה מגנטיתה-FDA בארה"ב ועל ידי משרד הבריאות בישראל) לטיפול במטופלים הסובלים מדיכאון קליני. קרוב לוודאי שבשנים הבאות יתקבלו אישורים לטיפול במצבים קליניים נוספים כגון שמיעת קולות ו- PTSD (הפרעה פוסט טראומתית).

היכן מתבצע הטיפול בגרייה מגנטית DTMS

טיפול בגרייה מגנטית DTMS מתבצע בקליניקה ולא נדרש אשפוז או טיפול בבית חולים. המטופל יכול להגיע ולעזוב הקליניקה בכוחות עצמו, ללא צורך בליווי. הבסיס של הטיפול הינו העברת גירויים מגנטים מבעד לגולגולת שמשפיע על תפקוד במוח. הטיפול לא גורם לכאבים מיוחדים או לשינוי בזיכרון או במצב ההכרה של האדם. היתרון בטיפול שמדובר בפעולה לא פולשנית ומיעוט של תופעות לוואי.הטיפול כולל כ - 20 מפגשים יומיים, אורך הטיפול כחצי שעה. 

 

 

פרופסור גרינהאוס מבצע טיפולים בגרייה מגנטית כבר מעל עשור. הוא ביצע מחקרים פורצי דרך בתחום ועזר מאוד לתהליך הכרת הטיפול, כטיפול לדיכאון. במיינד קליניק, הקליניקה הפרטית שהוא מנהל, עובד צוות מיומן שמבצע, ביחד אתו את הטיפולים.

 

לחצו כאן לקבלת מידע על: טיפול בחרדה חברתית | טיפול בדיכאון קליני
ט
יפול בגרייה מגנטית 

 

תמונה אווירה

 

 

 

 

לתיאום פגישת ייעוץ
צרו עמנו קשר עוד היום 03-7778191